TR

-

EN

+90 536 075 09 92

+90 252 616 66 06

BÖLGEMİZ

ÖLÜDENİZ

 

“Tanrının Dünyaya Bağışladığı Cennet” olarak nitelendirilen Ölüdeniz, 3 km’lik bir kumsala sahip bulunmaktadır.

Ölüdeniz’de, açık ve koyu mavinin, açık ve koyu yeşil ile iç içe girdiği bir renk armonisi içinde yüzmenin doyumsuz mutluluğu tadılabilir. Yılın on ayı ılık ve durgun suyu ile doğal lagün görünümündeki Ölüdeniz; yerli ve yabancı turistler tarafından en çok tercih edilen yerlerden birisidir.

HİSARÖNÜ

 

Hisarönü, Fethiye ve Ölüdenizin eğlence merkezidir. Fethiye ve Ölüdenizin tam ortasında kalan Hisarönü, deniz seviyesinden 350 metre yükseklikte olduğundan dolayı daha havadardır.

Bu yüzden yalnızca eğlence mekanı değil konaklama bakımından da elverişlidir. Hisarönü içerisinde irili ufaklı birçok pansiyon ve otel de hizmet vermektedir. Günün 24 saati pazarı, alışveriş merkezleri, hamamı, barları, diskoları ve aklınıza gelebilecek her türlü imkanı sağlayan Hisarönü, iyi bir tatil yaşatmak için sizleri sabırsızlıkla bekliyor.

KAYAKÖY

 

Fethiye, "Aydınlıklar Ülkesi'nin el değmemiş bakiresi". Fethiye, Akdeniz'in içinde irili ufaklı adaların serpiştiği Fethiye körfezinde arkası çam ormanlarıyla çevrili kuzeye açık bir koyda yer alır.Kaya mezarları ve kale önünden bir düzlüğe, Karagözler'den denize doğru iner. Ufkunu şövalye adası, Günlükbarı ve karşılarındaki dağlar oluşturmaktadır. Fethiye, Persler, Likyalılar, Karyalılar, Romalılara ait eserleri ile tanınmıştır. Kültürel zenginliği, doğal güzellikleri ve coğrafyası ile önemli turizm merkezlerimizdendir.

GROVE HOTEL Copyright © 2018 | Tüm hakları saklıdır.